A Balassagyarmati Fegyház és Börtön elítéltjei a 2018-as évben 146 ezer pár lábbelit, 42 ezer pár munkavédelmi kesztyűt és 69 ezer darab bőrterméket készített az Ipoly Cipőgyár Kft. üzemcsarnokában.
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet
Kunszentmártoni Járási Hivatal Foglalkoztatási Osztálya által ismét részt vehettünk az állásbörzén.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet 130. évfordulója alkalmából a fogvatartottak részére liturgia került megtartásra.
Idén ünnepelte fennállásának 130. évfordulóját a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet. Az ünnepi alkalom méltó módon ötvözte a múlt tiszteletét és a közösségi élményeket: a program egyszerre szólt az intézet történetéről, a jelenben szolgálatot teljesítők elismeréséről, valamint a családtagok és a nyugdíjas kollégák összefogásáról.
A Büntetés-végrehajtási Szervezet Szent Adorján napi ünnepségén Agglomerációs vezetői jutalomban részesült a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet személyi állományából Kovács Dániel bv. őrmester.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet részére Szolnok Megyei Jogú Város Közgyűlése „Szolnok Családbarát Munkahelye” elismerő címet adományozott.
Nemzeti Ünnepünk, augusztus 20-a alkalmából elismerést vehetett át kolléganőnk.
Az állóképesség, a kitartás és a mentális erő olyan értékek, amelyek a rendvédelmi hivatásban éppúgy meghatározóak, mint a sportban. Kollégánk Laczkó István bv. alezredes biztonsági tiszt ezekből a tulajdonságokból ismét példát mutatott: második alkalommal is sikeresen teljesítette az Augusztus 10-én megrendezett Nagyatádi ExtremeMan versenyt, az Ironman távú triatlont.
Intézetünkben ismét ünnepi alkalomra került sor, két kiváló kolléganőnk kiemelkedő szolgálati éveit ismerték el.
Ismét meghívást kapott a Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézet a Kamasz Tanya Gyermek- és Ifjúsági Egyesülete által megrendezésre kerülő nyári táborba.
A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Büntetés-végrehajtási Intézetben az elmúlt héten egészséghét keretében több program is megvalósult a kollégák egészségének megőrzése és támogatása érdekében.















